• Veisėjams

Veisėjams

Ekspertizės

UAB „Jakovo veterinarijos centras“ bendradarbiauja su daugeliu Lietuvos veislynų. Taip pat mes atliekame veisimui būtinas ekspertizes (klubo/alkūnės sąnarių displazijos, akių patikrinimo, kelio sąnario klinikinį vertinimą ir t.t.). Visos išvardintos ekspertizės atliekamos pagal FCI nuostatas ir reglamentus. Ekspertai atliekantys tyrimus yra patvirtinti LKD ir tokiu būdu yra oficialūs FCI ekspertai Lietuvoje. Reikalavimus, kokias ekspertizes reikia atlikti šunims pagal veisles ir amžių, nustato LKD Veisimo nuostatų priedai.

Genetiniai tyrimai

Žengiant pirmyn mokslui pasaulyje atliekama vis daugiau ir daugiau skirtingų genetinių tyrimų. Mes pateikiame kelių referentinių laboratorijų atliekamų tyrimų sąrašą bei kainininką. Jeigu nerasite dominančio Jus susirgimo kreipkitės į vet. gydytoją Jakovą registratūros telefonais (+370 5) 2132982 arba (+370 5) 2105048 ir mes pasistengsime atsakyti į turimus klausimus ir surasti Jums galimybę atlikti reikalingą Jūsų augintiniui genetinį tyrimą. Jeigu kreipsitės el. paštu dr@vetmed.lt būtinai nurodykite savo vardą bei kontaktinį telefono numerį.

Galimybė atlikti gydymo procedūras namie

Tais atvejais, kai neturite laiko važiuoti kasdien atlikti gydymo procedūras į kliniką, po konsultacijos su veterinarijos gydytoju, UAB Jakovo veterinarijos centre gydomiems pacientams, kurių savininkai dėl įvairių priežaščių negali atvykti į kiniką, dalį paslaugų namuose gali suteikti veterinarijos felčeris.

Read more

Kompiuterinė tomografija šunims ir katėms

Džiaugiamės, kad nuo 2014 m. spalio mėnesio pirmieji Lietuvoje pradėjome atlikti kompiuterinės tomografijos (KT) tyrimus šunims ir katėms. Kompiuterinė tomografija šunims ir katėms atliekama nauju, šiam tikslui įsigytu SIEMENS firmos kompiuteriniu tomografu SOMATOM Spirit.

Read more

Pagalba knarkiantiems šunims – operacija lazeriu

Jakovo veterinarijos centre atliekama operacija lazeriu - puiki pagalba knarkiantiems šunims ir jų šeimininkams.

Read more