Šuniukų ir kačiukų mikročipavimas

Gerbiami veisėjai, patariame atsisakyti gyvūnų tatuiravimo ir pereiti prie veislinių gyvūnų vadų ženklinimo mikročipais, nes:

  • Nuo 2011 m. tatuiruotės, kaip identifikavimo priemonė, nebegalios Europos Sąjungos teritorijoje keliaujant su gyvūnu. Visi gyvūnai, kurie bus vežami iš Lietuvos teritorijos turės būti paženklinti mikroschemomis.
  • Mikročipas – tai vienintelė, praktiška ir greita priemonė padedanti atrasti pamestą (pabėgusį) gyvūną ir surasti jo šeimininkus.
  • Čipavimo procedūra gyvūnui yra mažiau skausminga nei tatuiravimas.
  • Mikročipo implantacija panaikina galimybes falsifikuoti gyvūną.

UAB „Jakovo veterinarijos centras“ taiko dideles nuolaidas veislinių šuniukų bei kačiukų vadų ženklinimui mikročipais, taip pat gali būti išduodamas ES „Gyvūno augintinio pasas“, reikalingas keliauti su gyvūnu. Tikslesnę informaciją Jūs galite gauti registratūros telefonais (+370 5) 2132982 arba (+370 5) 2105048.

Kompiuterinė tomografija šunims ir katėms

Džiaugiamės, kad nuo 2014 m. spalio mėnesio pirmieji Lietuvoje pradėjome atlikti kompiuterinės tomografijos (KT) tyrimus šunims ir katėms. Kompiuterinė tomografija šunims ir katėms atliekama nauju, šiam tikslui įsigytu SIEMENS firmos kompiuteriniu tomografu SOMATOM Spirit.

Read more

Pagalba knarkiantiems šunims – operacija lazeriu

Jakovo veterinarijos centre atliekama operacija lazeriu - puiki pagalba knarkiantiems šunims ir jų šeimininkams.

Read more

Audiometrija šunims ir katėms

Audiometrija – tyrimas, kurio metu specialiu aparatu – audiometru - įvertinamas gyvūno klausos jautrumas. Jakovo veterinarijos centre naudojamas BAERCOM™ klausos tyrimo aparatas. Šis tyrimas tai - smegenų kamieno akustiniu būdu sukeltųjų potencialų tyrimas (BAER).

Read more