• Gyvūnų spermos bankas

Gyvūnų spermos bankas

UAB „Jakovo veterinarijos centras“ nuo 2009 m. rudens pradėjo vykdyti šunų spermos banko paslaugas. Už paslaugas atsakingi veterinarijos gydytojai Inga Alaburdaitė ir Jakov Šengaut. Gauti tikslesnę informaciją galima registratūros telefonais  (+370 5) 2105048.

Kuo yra naudingas spermos bankas?

ŠUNŲ (PATINŲ) SAVININKAMS:

Dabar Lietuvos šunų čempionų savininkai turi galimybę prekiauti savo augintinio sperma. Kreipkitės į mus ir mes organizuosime spermos surinkimą, užšaldymą/atvėsinimą ir persiuntimą į bet kurią pasaulio vietą.

KALIŲ SAVININKAMS:
  • Dabar Jums nereikia vežti didelės kalės rujos metu toli į kitą Europos miestą.
  • Kelionei ir gyvenimui nežinomame miestelyje (gyvenant viešbutyje kur leidžiama apsistoti su šunimis) reikės skirti beveik savaitę.
  • Nemažą sumą sudaro kelionės bei apsigyvenimo viešbutyje išlaidos.

Vietoje visų šių problemų ir suderinus su patino šeimininkais suteikiama galimybė atsisiųsti atšaldytą arba užšaldytą spermą. Vieną ar porą kartų iš anksto suderintu laiku atvažiuojate į kliniką sėklinimo procedūrai (iki 30 minučių). Vienintelis Jūsų rūpestis – tai surasti norimą patiną ir suderinti su jo šeimininkais galimybę įsigyti jo spermą, sužinoti jos kainą ir pardavimo sąlygas. Suderinę spermos pirkimo sąlygas, pranešate mums patiną aptarnaujančios veterinarijos įstaigos kontaktinius duomenis, kad mes galėtume suderinti krovinio priėmimą.

Patarimai

Visus spermos pirkimo organizacinius klausimus reikia spręsti iš anksto, kas padeda užtikrinti, kad sperma bus gauta laiku ir be papildomų rūpesčių.

Kontaktinis asmuo dėl spermos atsiuntimo/išsiuntimo klausimų Dr. Jakov Šengaut (tel. (+370 5) 2105048, el.paštas: dr@vetmed.lt. (Prašome nepamiršti laiške nurodyti savo telefono numerį) Taip pat jis pasistengs atsakyti į klausimus, susijusius su šunų spermos banko veikla.

  • Lithuanian
  • Russian
  • English