• Laboratoriniai tyrimai

Laboratoriniai tyrimai

Be laboratorijos tyrimų gydytojo darbas yra neįsivaizduojamas. Todėl pačius reikalingiausius ir skubiausius tyrimus veterinarijos gydytojai atlieka 2009 m. įsigytu kraujo morfologinio ir biocheminio analizatoriumi, kurio pagalba skubus tyrimas gali būti atliktas per 15-20 min. Kitus laboratorijos tyrimus klinikoje nuo 1992 m. atlieka čia dirbanti laboratorijos veterinarijos gydytoja Jelena Aleksejeva.

nmvrvi_logo

Dalis tyrimų yra siunčiama atlikti į Nacionalinį maisto ir veterinarijos rizikos vertinimo institutą (toksoplazmozės, pasiutligės antikūnių titro, bruceliozės, leptospirozės, , patanatominiai ir kt. tyrimai), LSMU VA ( bakteriologiniai tyrimai ).

laboklin-logo                  aht_anglai

Tyrimus, kurių negalime atlikti Lietuvoje, siunčiame į kitas gerai žinomas Europoje veterinarijos laboratorijas – tokias kaip LABOKLIN (Vokietija), ANIMAL HEALTH TRUST (D. Britanija) bei kitas laboratorijas.

Laboratorijoje naudojamus analizatorius nuolat prižiūrime ir vykdome išorines tyrimų tikslumų kontroles, todėl visada galime užtikrinti tikslius mūsų atliktų tyrimų rezultatus.

  • Lithuanian
  • Russian
  • English