Tyrimai dėl užkrečiamų ligų

Siekdamas užtikrinti kokybišką ir šiuolaikišką veterinarijos pagalbą UAB „Jakovo veterinarijos centras“ kasdieniniame darbe naudojasi Lietuvos, Vokietijos, D.Britanijos ir kitų šalių veterinarijos laboratorijų paslaugomis. Žemiau pateikiamas atliekamų tyrimų sąrašas nėra pilnas ir iškilus klausimams dėl tyrimų atlikimo galimybės prašome kreipkitės  registratūros telefonais Vilniuje (+370 5) 2132982 arba (+370 5) 2105048

Lietuvos laboratorijose atliekami tyrimai

Tyrimo pavadinimas  Kaina € be PVM
Pasiutligės antikūnių titro nustatymas (reikalingas kelionėms į D.Britaniją, Airiją, Švediją, Norvegiją, Maltą ir kt. šalis) 85,- (kaina nurodyta su PVM)
Bakteriologijos tyrimai nustatant jautrumą antibiotikams 30,-
Gyvūnų leptospirozės tyrimas MA metodu 24,-
Gyvūnų toksoplazmozės tyrimas KS metodu 24,-
Šunų bruceliozės tyrimas (B.Canis) 12- (express test)

Visų laboratorijos tyrimų (tame tarpe ir genetinių), kurios siunčiame atlikti į užsienį, kaina susideda iš tyrimą atliekančios laboratorijos kainos + PVM (21%) ir mūsų klinikos paslaugos kainos tyrimo paėmimas, persiuntimas, apmokėjimas ir t.t.). UAB „Jakovo veterinarijos centro“ paslaugos kaina, kai siunčiami vieno gyvūno tyrimai yra 25 €. (kaina nurodyta su PVM) + 5 € už kiekvieną sekantį gyvūną, kurio tyrimai siunčiami kartu. (pvz:. jeigu siųsti 2 gyvūnų tyrimus tai kainuos 30 €., jeigu trijų – 35 € ir t.t.).

Vokietijos laboratorijose atliekami tyrimai (eurais be PVM, 2016 m. ):

general2016_1

general2016_2

 

 

 

  • Lithuanian
  • Russian
  • English