• Naujienos

Mikrobiologijos laboratorija

Dalinamės puikiomis naujienomis! Nuo 2022 metų sausio mėn. Jakovo veterinarijos centre savo veiklą pradėjo mikrobiologijos laboratorija. Savo laboratorijoje įsidiegėme pažangiausią VITEK 2 COMPACT automatizuotą bakterijų identifikavimo sistemą, kuri leidžia mums greičiau pateikti bakteriologinių tyrimų rezultatus. Galime didžiuotis, kad esame pirmoji veterinarijos klinika Lietuvoje, įsidiegę šią tyrimų sistemą.

Duris atvėrė KAČIŲ KLINIKA!

2021 metų sausio 21d. duris atvėrė mūsų naujoji KAČIŲ KLINIKA!
Nuo šiol tame pačiame pastate rasite atskiras šunų ir kačių klinikas. Kodėl atskiras? Nors vienuose namuose augantys keturkojai dažnai yra geriausi draugai, tačiau nepažįstami gyvūnai gali sukelti vienas kitam stresą… Taip atskyrę klinikas stengiamės sumažinti nepatogumus tiek augintiniams, tiek jų šeimininkams! 

Apsilankykite ir patikrinkite. Lauksime!

Galimybė atlikti gydymo procedūras namie

Tais atvejais, kai neturite laiko važiuoti kasdien atlikti gydymo procedūrų į kliniką, po konsultacijos su veterinarijos gydytoju UAB Jakovo veterinarijos centre gydomiems pacientams, kurių savininkai dėl įvairių priežaščių negali atvykti į kiniką, dalį paslaugų namuose gali suteikti veterinarijos felčeris.

Kompiuterinė tomografija šunims ir katėms

Džiaugiamės, kad nuo 2014 m. spalio mėnesio pirmieji Lietuvoje pradėjome atlikti kompiuterinės tomografijos (KT) tyrimus šunims ir katėms.

Kompiuterinė tomografija šunims ir katėms atliekama nauju, šiam tikslui įsigytu SIEMENS firmos kompiuteriniu tomografu SOMATOM Spirit.

Audiometrija šunims ir katėms

Audiometrija – tyrimas, kurio metu specialiu aparatu – audiometru – įvertinamas gyvūno klausos jautrumas.

Kaip atliekamas tyrimas?

Jakovo veterinarijos centre naudojamas BAERCOM™ klausos tyrimo aparatas. Šis tyrimas tai – smegenų kamieno akustiniu būdu sukeltųjų potencialų tyrimas (BAER). Tyrimo metu gyvūnui atitinkamose galvos vietose į odą įvedami 3 elektrodai, bei į tiriamąją ausį įdedama ausinė, kuri skleidžia įvairaus stiprumo signalus. BAER padeda nustatyti klausos nervo, sensorinių kelių sutrikimus, taip pat smegenėlių ir įcentrinių kelių sutrikimus. Matuojant klausą atsižvelgiama į garso stiprumą (dB) ir į jo aukštį (Hz). Tokiu būdu ištiriama gyvūno klausa, nustatomas pakenkimo lygis, pakenkimo vieta. Gauti duomenys pateikiami grafike – audiogramoje.

Covid-19 informacija

  • Lithuanian
  • Russian
  • English