Duris atvėrė KAČIŲ KLINIKA!

2021 metų Sausio 21d. duris atvėrė mūsų naujoji KAČIŲ KLINIKA!
Nuo šiol tame pačiame pastate rasite atskiras šunų ir kačių klinikas. Kodėl atskiras? Nors vienuose namuose augantys keturkojai dažnai yra geriausi draugai, tačiau nepažįstami gyvūnai gali sukelti vienas kitam stresą… Taip atskyrę klinikas stengiamės sumažinti nepatogumus tiek augintiniams, tiek jų šeimininkams! 

Apsilankykite ir patikrinkite. Lauksime!

Katės aplinka, nesvarbu, ar namuose, ar klinikoje, turi suteikti gyvūnui komfortą ir saugumą. Gyvūnas privalo visada būti aprūpintas galimybe atlikti gamtinius reikalus, turėti judėjimo ir mankštos laisvę higieniškoje aplinkoje. 

Nuo veterinarijos vizito pradžios iki pabaigos katės turėtų būti atskirtos nuo šunų ir kitų gyvūnų – idealiu atveju, katės turėtų turėti atskiras laukimo ir konsultacijų patalpas. Atskyrimas turėtų apimti tiek vizualią, tiek kvapo ar garso izoliaciją. Laukimo patalpose gali būti naudinga įrengti aukštesnes lentynas, kuriose galima katę narve užkelti, taip sumažinant jos stresą. Katės jaučiasi daug saugiau aukštesnėje erdvėje (aukštos lentynos, kėdės ir pan.). Taip pat gyvūno saugumo jausmą užtikrina galimybė pasislėpti.

Mes už GYVŪNŲ GEROVĘ – fizinę, psichologinę, socialinę ir aplinkos. Nuo šiol Jūsų mylimas kates pasitiksime atskirose laukimo ir konsultacijų patalpose, kuriose jos jausis saugios ir bus izoliuotos nuo „šuniškų“ kvapų ir garsų. 

  • Lithuanian
  • Russian
  • English