• Paslaugų teikimo sąlygos

Paslaugų teikimo sąlygos

Gerbiami klinikos lankytojai ir darbuotojai,

Norime atkreipti Jūsų dėmesį į tai kad:

1. Visos iki 2019-05-20 klinikoje vykusios nuolaidų programos yra anuliuojamos.

Nuolaidos taikomos LKD šunims Kainyno numatytais atvejais arba aptarnaujant juridinius asmenis, su kuriais jau yra sudaryta atskira sutartis, numatanti nuolaidas ar specialias kainas.

2. Kai atliekamos retos arba nestandartinės paslaugos/procedūros, kurių kaina nėra nurodyta kainyne, ją nustato šią paslaugą atliekantis veterinarijos gydytojas, kuris privalo supažindinti klientą su planuojamomis išlaidomis prieš pradedant atlikti paslaugas.

3. Klientui neatvykus sutartu vizito laiku, jis gali būti nepriimtas, ar gali tekti palaukti kol specialistas atsilaisvins.

4. Iš anksto nepranešus apie neatvykimą, kitą kartą klinikoje apsilankęs klientas privalės sumokėti  “neatsakingumo mokestį”, kuris lygus 10 € už 15 min. gydytojo rezervuoto jam laiko.

5. Gydytojai neturi teisės savarankiškai, be administracijos leidimo, spręsti apie nuolaidų taikymą.

          Administracijai priėmus sprendimą vienkartinai arba nuolat taikyti nuolaidas yra padaromas įrašas paciento ligos istorijoje (tokie įrašai padaryti iki 2019-05-20 skaitomi negaliojančiais).

6. Visais atvejais, kai veterinarijos gydytojai gali iš anksto numatyti nors apytikslę gydymo ar procedūros kainą, jie privalo informuoti apie ją klientus iš anksto prieš atliekant manipuliacijas. Klientai turi suprasti, kad būna atvejų, kai gydytojui reikia imtis skubių priemonių arba sprendimų atlikti tam tikras procedūras nedelsiant, nepasitarus su klientu, nes nuo to gali priklausyti paciento gyvybė. Tai įvyksta išimtinais atvejais, bet išlaidas už tokias procedūras vis tiek teks apmokėti gyvūno savininkui.

7. Paslaugos klinikoje nesuteikiamos “į skolą” ir privalo būti apmokėtos iš karto prieš išvykstant iš klinikos. Išimtinais atvejais, administracija gali atidėti paslaugų apmokėjimą, bet šis klausimas turi būti su ja suderinamas iki paslaugos suteikimo (ši taisyklė galioja visais atvejais, išskyrus tuos, kada klinika yra pasirašiusi sutartis su juridiniais asmenimis, kuriose nurodyta kitokia atsiskaitymo forma).

Tikimės Jūsų supratimo,

Klinikos administracija

  • Lithuanian
  • Russian
  • English